FAQ

Něco vám nesedí? Něco nechápete? Projděte si tuto stránku! Najdete zde nejčastěji kladené dotazy, které by vám mohly s vaším problémem pomoci. A pokud snad nedostanete odpověď, pak se na nás neváhejte obrátit pomocí stránky kontakt! Rádi vám pomůžeme.

Jak mám správně vybrat přání?

Na stránkách si v hlavním horním menu, nebo v levém menu, rozkliněte nejprve příležitost, na kterou přání chcete použít. Poté se vám otevře seznam všech přání, ze kterých můžete vybírat. Jakmile najdete to pravé, vyplňte všechny potřebné údaje (jméno, email, text atd.) a odešlete!

Kolik stojí poslání přání?

Nic levnějšího byste nenašli! Nezaplatíte ani korunu. Posílání veškerých přání je úplně zdarma.

Chci se přesvědčit, že přání skutečně došlo a že si ho daná osoba přečetla. Je to možné?

Více méně ano. Potvrzení o odeslání přání se vám zobrazí hned po odeslání přání. Podrobnější kontrola zatím možná není, ale do budoucna plánujeme registrovaným uživatelům otevřít možnost sledování odeslaného přání. Budete tak mít přehled, zda přání dorazilo a zda si ho příjemce přečetl.

Dostal jsem přání přes váš web. Jak si mohu vyzvednout?

Pokud jste od někoho dostali přání, přijde vám email s odkazem. Na ten jednoduše kliknete a přání si tak vyzvednete. Pokud odkaz nefunguje, je tu druhá možnost. V emailu vám totiž také přišel kód. Ten zkopírujte a zadejte do políčka na stránce Zobrazení a stažení a klikněte na odkaz „Zobrazit přání“

Jak dlouho bude přání k dispozici?

Odeslané přání bude k zobrazení a ke stažení po dobu 30 dnů ode dne odeslání. Poté je přání i všechny zadané údaje smazáno.

Co se stane s údaji, které při odesílání zadám?

Veškeré vámi zadané údaje (jména, emailové adresy aj.) zůstávají uloženy v databázi po dobu 30 dní, stejně jako odeslaná přání. Údaje slouží k zobrazení přání. Pokud svůj email zadáte do formuláře pro odebírání novinek z webu, je uchováván do doby, dokud svůj souhlas s používání a uchováváním nezrušíte. Nemusíte se však bát. S poskytnutými údaji postupujeme velmi obezřetně a v žádném případě je neposkytujeme třetím stranám, ani je nevyužíváme pro potřeby marketingu.

Chci zrušit souhlas se zasíláním novinek. Jak na to?

Stačí si jen pozorně projít přicházející emaily. V každém emailu od nás je odkaz, díky kterému se můžete odhlásit z odběru novinek. Poté vám již žádné noviny chodit na email nebudou. Vaše emailová adresa bude tak vyřazena z naší databáze.

Jak mohu odeslat přání emailem?

Pokud při odesílání vyberete možnost „poslat emailem“, budete opět vyzvání k vyplnění všech potřebných informací a hlavně pak k vyplnění vaší a příjemcovi emailové adresy. Díky vaší emailové adrese bude možné identifikovat, od koho přání přišlo, a naopak bez zadání adresy příjemce by nemělo přání kam dojít. Jistě vás potěší i možnost „odložení odeslání“. Odložit odeslání přání můžete až o 14 dní. Pokud tedy budete vědět, že v době dané příležitosti budete někde mimo internet, stačí vše správně nastavit a problém je vyřešen!

Jak mám odeslat přání na facebook?

Pokud při odesílání vyberete možnost „poslat na facebook“, tak budete vyzvání k vyplnění vaší emailové adresy – aby bylo jasné, od koho přání je - a pak k vyplnění všech potřebných informací. Poté v druhém kroku budete vyzvání k vybrání jednoho z vašich facebookových přátel, kterému chcete přání odeslat (můžete vybrat i víc kamarádů). K tomuto je třeba, abyste byli přihlášeni na facebook.

Jak mohu stáhnout přání k vytištění?

Vyberete-li možnost „vytisknout přání“, také budete vyzvání k vyplnění vaší emailové adresy a všech potřebných informací, stejně jako u předchozích možností. Na vámi zadanou emailovou adresu vám pak přijde email s odkazem ke stažení vašeho přání. Stáhnutím získáte PDF soubor, který už pak jednoduše vytisknete. Tištěné přání má rozměry klasické pohlednice (148 x 105cm).

Chci odeslat více přání na jednu emailovou adresu. Je to možné?

Bohužel, není. Je to z důvodu ochrany příjemců před spamem. Do budoucna ale plánujeme umožnit odeslání více stejných PDF na vaši emailovou adresu. Třeba v případě, že je budete chtít hromadně vytisknout a rozeslat poštou třeba obchodním partnerům.

Odeslal jsem přání, ale našel jsem tam chybu, chci ho přepsat. Mohu?

Ne. Stejně jako nemůžete změnit odeslanou SMS, není možné upravovat dodatečně ani už odeslané přání. Proto je potřeba vše před odesláním pečlivě zkontrolovat.

Je možné vytisknout přání tak, aby vypadalo jako profesionální pohlednice?

Samozřejmě. Budete k tomu jen potřebovat speciální papír, kvalitnější, o gramáži alespoň 350g/m2 a barevnou tiskárnu. Ovšem, i tak bude lepší, když tuto práci přenecháte profesionálům. Zajděte do nejbližšího copycentra a nechte si své přání vytisknout.

Nenašel jsem odpověď. Jak se na vás mohu obrátit?

Můžete nás kontaktovat napřímo, odpovíme Vám do 24h. Můžete také samozřejmě využít naši facebookovou stránku a kontatkovat nás tam.